Skylink

Změna parametrů vysílání Skylink

Z důvodu rozšíření programové nabídky Skylinku o nové programy ve vysokém rozlišení obrazu HD (ČT 2 HD, Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD), o jejichž zařazení jsme Vás informovali v prosinci 2014, je nutné provést změny parametrů vysílání některých programů. Pro další sledování kompletní programové nabídky Skylink je potřeba některé programy znovu naladit.

Ke změnám parametrů dojde v noci na 13. ledna 2015.

Jak postupovat?

Zákazníci se satelitními přijímači vybavenými funkcí FastScan (většina přijímačů s označením Skylink READY) se tímto problémem nemusí zabývat – naladění nových programů a všechny změny parametrů vysílání se na takovémto přijímači provedou vždy automaticky. Ostatní zákazníci Skylinku budu muset naladit tyto programy manuálně. Doporučujeme postupovat dle návodu k obsluze satelitního přijímače.

Kde najdu nové parametry programů? Podrobné informace a všechny nové parametry pro naladění naleznete ZDE.

Skylink – balíček s přijímačem a instalací

Veškeré potřebné vybavení jen za 999 Kč

Od Skylinku získáte veškeré potřebné vybavení k příjmu satelitního vysíláni:

  • HD satelitní přijímač Skylink READY
  • dekódovací kartu Skylink
  • satelitní anténu (parabolu)
  • LNB konvertor
  • profesionální instalaci zařízení od myska.cz

Podmínkou využití nabídky je závazek k odběru vybraného programového balíčku Skylink (Multi, Kombi, HD Plus, Multi HD nebo Komplet) na 24 měsíců.

* Standardní satelitní vybavení včetně dekódovací karty a profesionální instalace stojí obvykle 7 tisíc Kč. Se Skylinkem tedy ušetříte průměrně 6 000 Kč.

Navíc bonus 999 Kč na předplatné balíčku

Po uplynutí 12 měsíců závazku od nás dostanete bonus ve formě kreditu v hodnotě 999 Kč, který budete moci použít na úhradu předplatného na další období. Satelitní vybavení včetně dekódovací karty a profesionální instalace tedy získáte zdarma.

Nyní HBO až na rok jako dárek

Pokud v rámci vašeho závazku objednáte jeden z balíčků Multi, Kombi nebo Multi HD na 12 měsíců, dostanete balíček HBO Standard na 3, 6 nebo 12 měsíců jako dárek. Pozor, tato nabídka je časově omezená!