Nezařazené

Značka Skylink mění svou vizuální podobu

Satelitní platforma Skylink od května mění svou vizuální podobu. Stejnou změnou postupně projdou i ostatní televizní platformy v rámci společnosti M7 Group S.A.

K 1. květnu 2017 bude představena nová podoba značky Skylink. Dojde jak k proměně hlavního grafického prvku loga, který bude nově stejný pro všechny televizní platformy lucemburské společnosti M7 Group S.A., tak ke změně logotypu (způsob znázornění názvu značky). Úpravami projdou samozřejmě také webové stránky a veškeré další marketingové materiály. Redesign se odrazí rovněž v masivní reklamní kampani, která odstartuje začátkem května.

Nové logo je inspirováno stylizovaným kaleidoskopem (krasohledem), který symbolizuje programovou pestrost nabídky Skylinku a ostatních televizních platforem skupiny M7 Group v zemích Beneluxu (CanalDigitaal, TV VLAANDEREN, TéléSat, Online.nl), Rakousku (HD Austria) a Německu (M7 Deutschland). Šíře a pestrost nabídky, ze které si vybere opravdu každý divák, bude také jedním z hlavních motivů kampaně.

Celková strategie Skylinku, ani celé skupiny M7 Group S.A., se nemění. Klíčovými hodnotami mimo bohaté a žánrově pestré nabídky zůstává důraz na nejlepší možnou kvalitu a flexibilitu. Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, k tomu říká: „V uplynulých letech prošla celá skupina M7 Group významnou technologickou proměnou. Ve všech zemích, kde působíme, jsme přešli na vysílání v HD kvalitě a zpřístupnili zákazníkům televizní vysílání i mimo dosah tradičních satelitních a kabelových operátorů, tedy na tabletech, telefonech a počítačích. Inovace v oblasti produktů a služeb se samozřejmě snažíme promítat i do naší komunikace směrem ven, k zákazníkům. Logo a vizuální styl celkově chápeme jako důležitou součást naší identity, a proto je logické, že během času dochází k vývoji i zde. Nový směr více integruje všechny značky v rámci skupiny, působí modernějším dojmem a zároveň poskytuje prostor pro výraznější odlišení naší komunikace od ostatních značek na trzích, kde nabízíme své služby.“

PR M7 Group S.A.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Po detailní analýze vašich potřeb vytvoříme projekt přímo na míru potřebám vaší společnosti. Pracujeme s moderními technologiemi IP kamer napojených přímo na vnitřní IT infrastrukturu. Díky t

omu získáte například možnost on-line sledování i přes mobilní zařízení. Vždy navrhujeme řešení, které s vámi poroste.

Vlastníme dohledový systém, který je schopen Vás i nás informovat o výpadku kamerového serveru, ale i jednotlivých kamer, takže vždy máte jistotu, že Vás kamerový systém je funkční.

V oblasti kamerových systémů máme více jak 10 let zkušeností od běžných SD systémů až po HD IPcam systémy.

 

Ukázky realizací cam systémů:

Ukázky kamerových sw:

 

Nova Cinema, FANDA – přelaďte na HD verzi

Dne 31. 3. 2016 bude na platformě Skylink ukončeno satelitní vysílání programů Nova Cinema a FANDA ze satelitu Astra 23,5°E ve standardním rozlišení (SD). Diváci mohou tyto programy i nadále přijímat v kvalitnější HD verzi prostřednictvím satelitní televize Skylink, a to v rámci programového balíčku Digital HD.

Upozornění: Programy Nova Cinema HD a FANDA HD jsou určeny výhradně pro diváky na území České republiky.

Technické parametry pro naladění programů Nova Cinema HD a FANDA HD:

Satelit Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 876 MHz
Polarizace: Horizontální
FEC: 3/4
Symbolová rycholost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: ON

Pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD, resp. ve formátu MPEG-4, je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY), což konkrétně znamená:

– Diváci, kteří používají satelitní přijímač s označením Skylink READY, mají jistotu, že jejich přijímač je HD a mohou tedy bez problémů přijímat i programy Nova Cinema HD a FANDA HD. A navíc díky funkci „Fast Scan“, kterou je vybavena většina těchto přijímačů, nemusí nic ladit – oba programy najdou automaticky naladěny na pozici 8 a 9.

– Diváci, kteří používají satelitní přijímač bez označení Skylink READY mohou poznat, že se jedná o HD přijímač podle několika znaků – podle označení HD na přístroji, podle toho, zda již přijímají některý jiný HD program od Skylinku anebo podle vstupu pro konektor s označením HDMI. Programy Nova Cinema HD a FANDA HD pak najdou na některém z kanálů anebo je budou muset nejprve naladit. V tom případě doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze daného satelitního přijímače a použít výše uvedené technické parametry pro naladění.

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy

Dlouhodobě spolupracujeme se společností IKOS Liberec.

Ikos – Identifikační systémy, čárové kódy, tiskárny etiket a plastových karet.

Řešení v oblasti identifikačních technologií. Vlastní oddělení s vývojem hardware i software. Kompletní řešení dodávek – od návrhu po instalaci. Nestandardní řešení na zakázku.

WP_20150526_001 WP_20150526_006 WP_20150526_008 WP_20150526_013

Interaktivní tabule – ZŠ Svratka

V měsíci březnu jsme realizovali 3 interaktivní tabule v ZŠ Svratka

Jak to u nás vypadá ?

Load More